Nya bilarBegagnade bilarFöretagsförsäljningErbjudandenService & VerkstadReservdelar & TillbehörFinans & FörsäkringKontakta Oss
      Göm karta
      Möller Bil Göteborg
      Adress
      Exportgatan 6, Hisings Backa
      Försäljning
      Servicemarknad
      Administration
      Ledning
      Reservdelar

      Möller Bil Göteborg - Försäljning

      Kontaktuppgifter och öppettider
      Adress
      Exportgatan 6, 422 46 Hisings Backa
      Mail
      goteborg@mollerbil.se
      Telefon
      031-393 99 20
      Öppettider
      Måndag - fredag
      08:00 - 18:00
      Lördag - söndag
      11:00 - 15:00
      Personal
      Michel Chamun
      Säljare
      031-393 99 17
      michel.chamun@mollerbil.se
      André Christiansen
      Försäljningschef
      031-393 99 02
      andre.christiansen@mollerbil.se
      Eric Berglund
      Säljare
      031-393 99 18
      eric.berglund@mollerbil.se
      Didrik Tornberger
      Audi Expert

      Johannes Baranto
      Key Account Manager
      031-393 99 03
      johannes.baranto@mollerbil.se
      Martin Celander
      Säljare
      031-393 99 16
      martin.celander@mollerbil.se
      Pierre Khouri
      Säljare
      031-393 99 14
      pierre.khouri@mollerbil.se
      Simon Masierowski
      Säljare
      031-393 99 15
      simon.masierowski@mollerbil.se